Informacija parasparnio keleiviams ir jų atsakomybė.
Paslaugos teikėjas įsipareigoja teikdamas paslaugas laikytis visų tokio pobūdžio pramogoms privalomų saugumo reikalavimų. Parasparniu skrendantis asmuo išreiškia supratimą, kad pasirinkta pramoga gali turėti pasekmių ir savanoriškai prisiima galima riziką.
Paslaugos teikėjas neatsako už skrendančiojo sveikatos sužalojimus, turto sugadinimą ar sunaikinimą skrydžio metu, jeigu tai įvyko ne dėl paslaugos teikėjo kaltės arba dėl saugos taisyklių, su kuriomis keleivis yra supažindinamas prieš skrydį instruktažo metu, nesilaikymo. Primename, kad dažniausiai parasparnis nesukelia nemalonių, paprastai lėktuve patiriamų pojūčių, o ja naudotis gali tiek vaikai, tiek vyresnio amžiaus žmonės
Bendroji dalis
Draudžiama rūkyti 10 metrų spinduliu aplink parasparnį.
Draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus prieš skrydį.
Draudžiama skrydžio metu naudotis aštriais ir stikliniais daiktais.
Apranga turi apsaugoti visą kūną: Pageidautina su savimi turėti kepurę nuo saulės
Avalynė turi būti tinkama skrydžiui, pageidautina su aulinukais.
Foto ir vaizdo bei kitos asmeninės technikos saugumą užtikrina patys keleiviai.
Pilotas neprisiima atsakomybės už jokius keleivių į skrydį pasiimtus daiktus.
Starto metu pilotas ir keleivis po komandos „Bėgam!“ turi bėgti kol siekia žemė, nesustoti, nekristi, nesėsti anksčiau laiko, kol prasidės pakilimas.
Skrydžio metu galima kalbėti, klausti, aktyviai dalyvauti filmavime.
Nusileidimo metu reikia pasiruošti nusileidimui, atsisėsti vertikaliai, nuleisti kojas žemyn, truputi sulenkti per kelius, pėdos laikomos tiesiai ir pasiruošti pabėgti keletą žingsniu po nusileidimo.
Naujausi komentarai