• Pagrindiniame puslapyje, skyriuje „Dovanų pirkimas“ yra dovanų pasirinkimas. Paspaudus dovanos pavadinimą, sužinosite daugiau apie dovaną.
  • Išsirinkite Jums labiausiai patikusią dovaną, naudodamiesi – ir + mygtukais pasirinkite reikiamą kuponų kiekį.
  • Spauskite „Į krepšelį“. Norint papildyti savo krepšelį dar viena dovana vėl pereikite į meniu punktą „Dovanų pirkimas“. Galite pakeisti jau pasirinktų dovanų kiekį krepšelyje,   naudodamiesi – ir + mygtukais pasirinkite reikiamą kuponų kiekį   ir paspauskite mygtuką “Atnaujinti krepšelį”.
  • Pasirinkite pristatymo būdą ir tęskite atsiskaitymą.
  • Įveskite savo kontaktinius duomenis – vardą, elektroninio pašto adresą bei telefono numerį. Ši informacija ant dovanų kupono neatsispindės. Arba prisijunkite prie savo paskyros. Dar kartą patikrinkite savo užsąkymą, pristatymo būdą, esant norui galite jį pakeisti.
  • Spauskite „Apmokėti“.
  • Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo ir pristatymo/atsiėmimo būdą.

Jūsų užsakymas yra pateiktas skrydisparasparniu.lt administracijai. Jei mokėsite bankiniu mokėjimu, Jūs vos per kelias sekundes būsite nukreipti į mokėjimo langą. Po sėkmingo apmokėjimo Jūs galėsite atsispausdinti kuponą paspaudus mygtuką „Spausdinti kuponą“ arba kuponas bus išsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą, paspaudus mygtuką “Atsiųsti kuponą“ (šio veiksmo kol kas negaliu patikrinti).Jei pasirinksite pristatymą per kurjerius ar Lietuvos paštą, Dovanų kuponas bus iš karto pradedamas ruošti pristatymui. Apie pristatymo būseną būsite informuoti sms žinute.

Į skrydisparasparniu.lt Dovanų kuponą užsakymo metu galima įkelti sveikinimą, arba parašyti sveikinimą ranka, kai kuponas bus atspausdintas.

Už Dovanų kuponus galima sumokėti kupono užsakymo metu, mokėjimo pavedimu arba grynais, pristatančiam kurjeriui.

Dovanų kupone yra nurodyta visa reikalinga informacija apie paslaugą bei kaip reikia registruotis norint ja pasinaudoti. Kiekvienas kuponas turi unikalų numerį, pagal kurį yra nustatomas kupono galiojimas ir autentiškumas.

Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo pirkimo dienos, atsižvelgiant į paslaugos teikimo laikotarpį, nurodytą skiltyje „Sezoniškumas“, jei Dovanų kupone nenurodyta kitaip. Jei Jūsų Dovanų kupone galiojimas nėra nurodytas, jį galite pasitikrinti nuorodoje www.skrydisparasparniu.lt

Dovanų kupone yra nurodyta visa reikalinga informacija apie paslaugą bei kaip reikia registruotis norint ja pasinaudoti. Kiekvienas kuponas turi unikalų numerį, pagal kurį yra nustatomas kupono galiojimas ir autentiškumas.

Dovanų kuponas galioja 12 mėn. nuo pirkimo dienos, atsižvelgiant į paslaugos teikimo laikotarpį, nurodytą skiltyje „Sezoniškumas“, jei Dovanų kupone nenurodyta kitaip. Jei Jūsų Dovanų kupone galiojimas nėra nurodytas, jį galite pasitikrinti nuorodoje www. skrydisparasparniu.lt

Įsigytą ir nepanaudotą skrydisparasparniu.lt Dovanų kuponą ar čekį galima grąžinti per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, parašant elektroninį laišką skrydispara@gmail.com, nurodant grąžinimo priežastį bei kupono unikalų rezervacijos kodą. Jei už Dovanų kuponą buvo apmokėta grynaisiais pinigais, Klientas privalo pateikti papildomai originalų pinigų priėmimo kvitą / kasos čekį ar jų kopijas. Apmokėjus Dovanų kuponą bankiniu pavedimu, pinigai yra grąžinami į Mokėtojo sąskaitą. Pinigus grąžiname per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos.
Norint grąžinti Dovanų kuponą, kuris buvo pristatytas per „Venipak“ kurjerių tarnybą, į „Omniva“ paštomatą, Lietuvos paštu arba per partnerių atsiėmimo punktus, taikomas Dovanų kupono transportavimo mokestis. Mokestis apskaičiuojamas remiantis pristatymo informacija (pristatymo vieta, dovanų kuponų skaičius, pristatymo būdas ir kt.). Mokėtojui yra grąžinama už Dovanų kuponą sumokėta suma, atskaičius transportavimo mokestį.

Įsigytą ir nepanaudotą skrydisparasparniu.lt Dovanų kuponą ar čekį galima pakeisti į kitą, kupono galiojimo laikotarpiu. Klientas turi pateikti laisvos formos prašymą dėl Dovanų kupono pakeitimo, parašant elektroninį laišką skrydispara@gmail.com nurodant turimo kupono rezervacijos kodą bei į kokį kitą Dovanų kuponą senasis turi būti pakeistas. Per 1 (vieną) darbo dieną atsiųsime naują Dovanų kuponą Kliento nurodytu el.pašto adresu. Atlikus dovanų kupono keitimą, naujas Dovanų kuponas už papildomą mokestį gali būti siunčiamas per kurjerius, Lietuvos paštą, į Omniva paštomatą ar atsiimamas atsiėmimo punkte. Naujo Dovanų kupono galiojimas bus toks pat kaip ir prieš tai įsigyto Dovanų kupono.

Informuojame, kad dovanų kuponas (čekis) savo esme yra pirkimo-pardavimo sutarties požymių turinti sutartis trečiojo asmens naudai. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.162 straipsnio 1 dalimi, sutartis sudaroma pateikiant pasiūlymą (oferta) ir priimant pasiūlymą (akceptas) arba kitais šalių susitarimą pakankamai įrodančiais veiksmais. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.156 straipsnio, kuris įtvirtina sutarties laisvės principą, 1 dalyje nurodyta, kad šalys turi teisę laisvai sudaryti sutartis ir savo nuožiūra nustatyti tarpusavio teises ir pareigas, taip pat sudaryti šio kodekso nenumatytas sutartis, jeigu tai neprieštarauja įstatymams. Atsižvelgiant į tai, pirkdamas dovanų kuponą asmuo, sutinka su jame nurodytomis sąlygomis, jog kuponas yra negrąžinimas, taip pat ir su nurodytu terminu. Jeigu dovanų kupone nurodytas jo galiojimo terminas, dovanų kupono turėtojui praleidus jame nurodytą terminą, pardavėjo prievolė pasibaigia. Tokiu būdu pardavėjas gali pratęsti galiojimo terminą ar priimti dovanų kuponą ir grąžinti pinigus tik geranoriškai susitarus. (VALSTYBINĖS VARTOTOJŲ TEISIŲ APSAUGOS TARNYBOS KOMENTARAS https://vvtat.lt/index.php?1238207319)
Išimtinais atvejais, skrydisparasparniu.lt administracija atsižvelgusi į priežastį, dėl kurios nebuvo pasinaudota Dovanų kuponu, gali suteikti galimybę pratęsti Dovanų kuponą. Nuo kupono galiojimo laiko pabaigos turi būti praėję ne daugiau kaip 2 mėnesiai. Kupono pratęsimo administravimo mokestis yra 10 Eur. Jei pratęsimo metu pramogos kaina yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, tokiu atveju turėsite padengti ir susidariusį kainos skirtumą. Dovanų kuponas yra pratęsiamas tik vieną kartą.